Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Slevy a výhody pro sezónu Léto 2017Slevy za včasný nákup

Slevy za včasný nákup jsou ještě výhodnější než kdykoliv předtím. Na vybrané hotely nabízíme slevy ve výši až 30% + 2% pro Členy Clubu Čedok. Nabídka platí při uzavření smlouvy o zájezdu nejpozději do 31. 3. 2017 nebo do odvolání. Aktuální výši slev za včasný nákup se dozvíte u svého prodejce nebo v online přehledu zájezdů.

Nabídku zájezdů naleznete ZDE


Snížená záloha

Při zakoupení zájezdu do Bulharska, Řecka, Španělska, Itálie, Chorvatska, Slovinska, Makedonie, Turecka, Egypta, Albánie, na Madeiru a Kypr do 31. 3. 2017 nabízíme možnost úhrady snížené zálohy ve výši 990,- Kč na osobu při uzavření smlouvy o zájezdu. Další záloha ve výši 30 % z ceny zájezdu je splatná do 30 kalendářních dnů, případně může klient zaplatit pouze zálohu ve výši 30% z ceny zájezdu při uzavření smlouvy o zájezdu. Doplatek je splatný nejpozději 30 dní před zahájením zájezdu. Ustanovení Všeobecných smluvních podmínek cestovní kanceláře Čedok a.s. (dále jen „VSP“) o splatnosti celkové ceny zájezdu nejsou touto nabídkou dotčena. Nabídka platí do odvolání nejpozději však do 31. 3. 2017. Při zakoupení poznávacího zájezdu z katalogu Poznávací zájezdy – Evropa | Středomoří | Exotika do konce února 2017 nabízíme možnost snížené zálohy ve výši 30%. Ustanovení Všeobecných smluvních podmínek cestovní kanceláře Čedok a.s. (dále jen „VSP“) o splatnosti celkové ceny zájezdu nejsou touto nabídkou dotčena. Nabídka platí do odvolání nejpozději však do 31. 3. 2017.

Nabídku zájezdů naleznete ZDE


Parkování u letiště zdarma

Členové Clubu Čedok, kteří si zakoupí letecký pobytový zájezd nejpozději do 31. 3. 2017, získávají možnost bezplatného parkování jednoho osobního vozidla na parkovišti GO Parking v Praze, na letišti Ostrava – Mošnov či Brno Tuřany! U leteckých zájezdů do Chorvatska platí i pro nečleny clubu Čedok.

Nabídku zájezdů naleznete ZDE


Změna zájezdu zdarma

V případě, že dojde k zakoupení leteckého pobytového zájezdu, jehož součástí bude ubytování uvedené v tomto katalogu, do 31. 3. 2017, může klient jedenkrát bezplatně změnit svůj zájezd nejpozději 14 dnů před odletem za následujících podmínek:

 • nesmí se změnit počet cestujících osob ani nesmí dojít ke změně jednotlivých účastníků,
 • odlet na nový zájezd musí být realizován ve stejném kalendářním týdnu, jako byl odlet na zájezd původní,
 • nový zájezd musí být minimálně ve stejné ceně jako zájezd původní,
 • nový zájezd musí mít minimálně stejnou délku jako zájezd původní,
 • na nový zájezd nelze již uplatnit žádné slevy.
 • Nově vybraný zájezd je účtován v katalogových cenách, rozdíl v ceně je zákazník povinen uhradit v okamžiku změny smlouvy o zájezdu.
Nabídku zájezdů naleznete ZDE


Rodinná sleva

Při zakoupení zájezdu do 30. 4. 2017 u leteckých zájezdů, jejichž součástí je ubytování označené v tomto katalogu symbolem „RODINNÁ SLEVA“, poskytneme pro jedno dítě splňující věkové podmínky uvedené v rezervačním systému nebo v online přehledu zájezdů u příslušného ubytovacího zařízení, ubytované na 1. přistýlce v pokoji s nejméně dvěma dospělými osobami zájezd zcela zdarma a navíc další osoby ubytované ve společném pokoji čerpají rodinnou slevu až 8 % (neplatí pro případné druhé dítě na přistýlce - za ně je třeba uhradit pevnou dětskou cenu). Platí pro vybrané hotely pro členy Clubu Čedok při uzavření smlouvy do 30. 11. 2016, ostatní klienti mají slevu o 2 % nižší. Aktuální výši Rodinné slevy platnou po 30. 11. 2016 uvádíme v online přehledu zájezdů u jednotlivých hotelů. Tato nabídka platí do vyprodání označených kapacit, nejpozději však do 30. 4. 2017. Při pozdějším zakoupení zájezdu platí pevná dětská cena uvedená v online přehledu zájezdů u příslušného ubytovacího zařízení. Tato sleva platí pouze pro letecké zájezdy.

Nabídku zájezdů naleznete ZDE


Pobyt pro dítě zdarma

U hotelů označených symbolem „POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA“ se může leteckého zájezdu, jehož součástí bude toto ubytování, zúčastnit jedno dítě, které splňuje věkové podmínky uvedené v rezervačním systému nebo v online přehledu zájezdů, ubytované na 1. přistýlce v pokoji s nejméně dvěma dospělými osobami, jen za pevnou dětskou cenu, a navíc další osoby ubytované ve společném pokoji mohou čerpat slevu za včasný nákup. Pevná dětská cena zahrnuje pouze cenu letenky a doplňkových služeb. Pobyt, tedy ubytování a stravování, má dítě zdarma. Výši pevných dětských cen uvádíme v online přehledu zájezdů. Z pevných dětských cen se neposkytuje sleva za včasný nákup. Tato nabídka platí jen do vyprodání takto označených kapacit.

U autokarových zájezdů označených v katalogu symbolem „POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA“ se může autokarového zájezdu, jehož součástí bude toto ubytování, zúčastnit jedno dítě, které splňuje věkové podmínky uvedené v rezervačním systému nebo v online přehledu zájezdů, ubytované na 1. přistýlce v pokoji s nejméně dvěmi dospělými osobami, jen za pevnou dětskou cenu, a navíc další osoby ubytované ve společném pokoji čerpají slevu za včasný nákup. Pevná dětská cena zahrnuje jen cenu jízdenky a případných doplňkových služeb. Pobyt, tedy ubytování a stravování, má dítě zdarma. Výši pevných dětských cen uvádíme v online přehledu zájezdů. Z pevných dětských cen se neposkytuje sleva za včasný nákup. Tato nabídka platí jen do vyprodání označených kapacit.

U zájezdů s vlastní dopravou, jehož součástí je ubytování v ubytovacím zařízení označené symbolem „POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA“, poskytujeme pro jedno dítě, které splňuje věkové podmínky uvedené v rezervačním systému nebo v online přehledu zájezdů, ubytované na 1. přistýlce v pokoji s nejméně dvěma dospělými osobami pobyt, tedy ubytování a stravování, zdarma, a navíc další osoby ubytované ve společném pokoji čerpají slevu za včasný nákup.

Nabídku zájezdů naleznete ZDE


Pobyt pro 2 děti zdarma

U hotelů označených symbolem „POBYT PRO 2 DĚTI ZDARMA“ se mohou leteckého zájezdu, jehož součástí bude toto ubytování, zúčastnit dvě děti, které splňují věkové podmínky uvedené v rezervačním systému nebo u jednotlivých zájezdů v online přehledu, ubytované na 1. a 2. přistýlce v pokoji s nejméně dvěma dospělými osobami, a to každé jen za pevnou dětskou cenu, a navíc další osoby ubytované ve společném pokoji mohou čerpat slevu za včasný nákup. Pevná dětská cena zahrnuje jen cenu letenky a doplňkových služeb. Pobyt, tedy ubytování a stravování, mají děti zdarma. Výši pevných dětských cen uvádíme v online přehledu zájezdů. Tato nabídka platí jen do vyprodání označených kapacit.

U autokarových zájezdů označených v katalogu symbolem „POBYT PRO 2 DĚTI ZDARMA“, se mohou autokarového zájezdu, jehož součástí bude toto ubytování, zúčastnit dvě děti, které splňují věkové podmínky uvedené v rezervačním systému nebo v online přehledu zájezdů, ubytované na 1. a 2. přistýlce v pokoji s nejméně dvěma dospělými osobami, jen za pevnou dětskou cenu, a navíc další osoby ubytované ve společném pokoji čerpají slevu za včasný nákup. Pevná dětská cena zahrnuje jen cenu jízdenky a případných doplňkových služeb. Pobyt, tedy ubytování a stravování, májí děti zdarma. Výši pevných dětských cen uvádíme v online přehledu zájezdů. Z pevných dětských cen se neposkytuje sleva za včasný nákup. Tato nabídka platí jen do vyprodání označených kapacit.

U zájezdů s vlastní dopravou, jehož součástí je ubytování v ubytovacím zařízení označeném v tomto katalogu symbolem „POBYT PRO 2 DĚTI ZDARMA“, poskytujeme pro děti, které splňují věkové podmínky uvedené v rezervačním systému nebo v online přehledu zájezdů, ubytované na 1. a 2. přistýlce v pokoji s nejméně dvěma dospělými osobami pobyt, tedy ubytování a stravování, zdarma, a navíc další osoby ubytované ve společném pokoji čerpají slevu za včasný nákup.

Nabídku zájezdů naleznete ZDE


Sleva pro seniory

U leteckých zájezdů, jejichž součástí je ubytování v ubytovacím zařízení označeném symbolem Sleva pro seniory 25 %, poskytujeme ve vybraných mimosezónních termínech pro klienty ve věku od 55 let slevu ve výši 25 % ze základní ceny zájezdu, a to za níže uvedených podmínek. Sleva platí pro každou osobu ve věku od 55 let, ubytovanou v jedno-, dvou- nebo vícelůžkovém pokoji. Nevztahuje se na příplatek za jednolůžkový pokoj, který se hradí v plné výši. Doprovodné osoby mladší 55 let mohou čerpat aktuální slevy za včasný nákup ze základních cen zájezdu. Je-li doprovodnou osobou dítě, za něž se hradí pevná dětská cena, nemůže čerpat slevu za včasný nákup. Slevy pro seniory nelze kombinovat se slevou „RODINNÁ SLEVA“. Sleva platí do vyčerpání kapacity vyčleněné pro tuto akci, nejpozději však do 30. 4. 2017. Termíny, kdy lze slevu využít, uvádíme v online přehledu zájezdů.

Nabídku zájezdů naleznete ZDE


Kumulace slev

Kumulace slev v rámci jedné osoby

 • Všeobecně platí zákaz kumulace slev. Výjimku tvoří poskytování VO (velkoodběratelské slevy).
 • Je-li využita sleva Pobyt pro dítě ZDARMA (pevná dětská cena), nelze tuto kombinovat se slevou za včasný nákup, tj. z pevné dětské ceny se sleva za včasný nákup neposkytuje!

Kumulace slev v rámci rezervace

 • Je-li použita sleva "Senior 25%", mohou další osoby, které nesplňují věkový limit pro získání této slevy čerpat pouze slevy za včasný nákup. Jinou slevu použít nemohou. Pokud je doprovodnou osobou dítě, nemůže čerpat slevu "RODINNÁ SLEVA", ale jen "Pobyt pro dítě zdarma" (tj. pevnou dětskou cenu).
 • Je-li využita sleva "RODINNÁ SLEVA", nemohou doprovodné osoby čerpat standardní slevu za včasný nákup, ale pouze slevu stanovenou pro "RODINNOU SLEVU". Současně nemohou čerpat slevu "Senior 25%".

Slevy pro členy Clubu Čedok

 • Sleva Club Čedok – platí pro klienty, kteří jsou držiteli členské karty Clubu Čedok.