Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Dárkové poukázky

Elektronické dárkové poukázky

U elektronických poukázek si můžete zvolit její libovolnou výši, minimální hodnota je 500,-Kč. Po odeslání objednávkového formuláře, vám bude do 24h v pracovní dny zaslána faktura na vámi uvedený e-mail. Po obdržení platby na náš účet, bude elektronická poukázka zaslána ve formátu pdf na e-mail uvedený v objednávce do 24h v pracovní dny.

Podmínky pro uplatnění poukazu:

  • Předložitel tohoto poukazu má nárok na koupi tuzemského nebo zahraničního zájezdu v kterékoliv z cestovních kanceláří Čedok v uvedené hodnotě.
  • V případě, že cena vybraného zájezdu bude nižší než hodnota poukazu, nevzniká předložiteli nárok na finanční doplatek vzniklého rozdílu.
  • V případě, že cena vybraného zájezdu bude vyšší než hodnota poukazu, je předložitel povinen vzniklý rozdíl uhradit.
  • Za hodnotu dárkového poukazu nelze žádat finanční hotovost.
  • Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od vyznačeného data vydání.
Objednávka
Hodnota poukázky *
na jméno
Vaše jméno *
Email *
Telefon *
Poznámka
* označená pole jsou povinná

V případě jiných požadavků na dárkové poukázky, kontaktujte prosím v těchto případech naše oddělení marketingu: poukazky@cedok.cz.