Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

LUFTHANSA PREMIUM ECONOMY – PRO TY CO CHTĚJÍ VÍCE

Ať už cestujete služebně nebo na dovolenou, s novou prémiovou třídou Premium Economy Class na dálkových trasách vám letecká společnost Lufthansa nabízí komfortní zážitek cestování. Premium Economy class v sobě skloubí komfort business třídy a cenovou dostupnost ekonomické třídy.

VÍCE ODPOČINKU

Lufthansa - Relaxation

Tato třída se vyznačuje designem vyšší kvality a obsahuje mezi 21 a 52 míst, v závislosti na typu letadla, čímž představuje přibližně deset procent z celkové kapacity letadla. V závislosti na typu letadla, jsou sedadla až o tři centimetry širší než v běžné třídě a poskytuje větší soukromí. Každé sedadlo má vlastní širokou loketní opěrku a středovou konzoli mezi sedadly. Opěradla lze pohodlně sklopit. V důsledku toho mají cestující mají cestující vice prostor oproti standardní ekonomické třídě. Zároveň každou opěrku hlavy je možné nastavit na přesnou výšku cestujícího, takže cestování bude mnohem příjemnější. Kromě variabilních nastavení sedadel a opěrek, naleznete u sedadel např. praktické držáky na láhev, elektrické zásuvky a spoustu úložného prostoru pro vaše osobní věci.

VÍCE ZAVAZADEL

Lufthansa - Baggage

Další výhodou pro cestující oproti ekonomické třídě, je možnost odbavit si až dva kusy zavazadel o hmotnosti až 23 kilogramů u každého. Za poplatek 25 EUR, mohou cestující před odletem relaxovat v některém z letištních salónků Lufthansy. Online odbavení a možnost příručního zavazadla na palubu je už samozřejmostí.

VÍCE RADOSTI, VÍCE ZÁBAVY

Lufthansa - More fun

A co vás ještě čeká na palubě? Palubní personal Lufthansy vás přívítá uvítacím drinkem a u svého zavazadla najdete láhev s vodou. Lufthansa v Premium Economy Class nabízí vyšší standard nabídky jídel, která jsou servírována na porcelánovém nádobí.

V neposlední řadě mohou cestující využít in-flight zábavní system s bohatou nabídkou filmů, hudby, videoher. To vše je nabízeno na dotykovém monitoru o velikosti 11 až 12 palců (28 až 30 centimetrů), který je součástí každého sedadla. Obrazovky jsou oproti ekonomické třídě o 2 centimetry větší, v závislosti na typu letadla. Každé sedadlo má také USB zásuvku a cestující tak může používat svá vlastní zařízení. Široký výběr časopisů a novin doplňuje škálu zábavy v nabídce.

Lufthansa More more fun

SPECIÁLNÍ LETENKY V PREMIUM ECONOMY

Rádi byste zažili Premium Economy na vlastní kůži? Připravili jsem pro vás několik akčních nabídek.

New York od 33 000 Kč

Los Angeles od 35 000 Kč

Tokyo od 30 300 Kč

Mexico City od 41 000 Kč