Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Letecká společnost Air France

Air France

Air France byla založena v roce 1933 zároveň moderní mezinárodní leteckou společností poskytující pohodlné a příjemné cestování do téměř všech koutů světa. Letový park Air France čítá více než 390 letadel, ve své flotile má také nejmodernější letadlo A380 pro více než 500 pasažérů.

Domovskou základnou Air France je letiště Charlese de Gaulla v Paříži, kam přepravuje cestující z Prahy společně s partnery 6 x denně.

Fúzí s nizozemskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines v roce 2004 vznikla nejsilnější evropská letecká skupina vystupující pod názvem Air France KLM.

Výhody cestování s Air France

Cestující Air France si mohou na palubě vychutnat nejen komfort a bezchybný servis, ale i delikátní catering podtrhující luxus značky přesně v duchu francouzského životního stylu. Prostřednictvím 1 500 letů denně přepravuje Air France své klienty do 190 destinací po celém světě. Společně s dalšími partnery je Air France členem globální aliance 20 leteckých společností Sky Team, která nabízí cestujícím přístup k celosvětově propojené síti více než 16 323 letů denně do 1 052 destinací ve 177 zemích světa.

První třída Air France (La Première)

Air France - První třída (La Première) Air France - První třída (La Première)

Nejluxusnější cestovní třída Air France nabízí čtyři luxusní „apartmá“ o ploše 3 m2 zajišťující excelentní servis, soukromí a pohodlí těm nejnáročnějším pasažérům na dálkových letech do vybraných destinací.

Business class Air France

Air France - Business class

Nová business třída Air France poskytuje cestujícím větší komfort, prostor a soukromí. Plně polohovatelné sedadlo s délkou 1.96 m. Umožní spánek na pohodlném lůžku s velkým měkkým polštářem a hřejivou přikrývkou. Přímý vstup do uličky zajistí soukromí každému cestujícímu. O zábavu se postará velká obrazovka s dotykovým displejem. Chuťové buňky potěší menu sestavené nejlepšími francouzskými šéfkuchaři a someliéry.

Premium Economy class Air France

Air France - Premium Economy class

Více pohodlí na cestách za obchodem nebo odpočinkem za přívětivé ceny umožňuje oddělená kabina Premium Economy, rozumného kompromisu mezi Economy a Business class. Sedadla nabízí o 40 % více prostoru na nohy než ta v ekonomické třídě. Nové HD obrazovky, ještě měkčí polštáře i speciální catering také přispějí k příjemnému letu.

Unikátní destinace

S Air France se snadno dostanete do unikátních destinací – jako je třeba Martinik, Guadeloupe, St. Martin či Kuba a Dominikánská republika v Karibiku, ale třeba i na ostrov Reunion v Indickém oceáně a na Tahiti v Tichomoří. Neváhejte a rezervujte!


Pro bližší informace a sjednání podmínek spolupráce nás kontaktujte:
tel.: +420 224 197 639
fax: +420 224 197 204
business.travel@cedok.cz